Penthouse – Duplex 260m² + 60m² në #SHITJE në ‘Prime City’, Veternik

490,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Qershor, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 340.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe banimi 260m² dhe 80m² ndodhet në kompleksin banesor Prime City, ndërtuar nga Prime Group Construction, në Veternik.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale, ka kuzhinën moderne tërësisht të re, ka sistemin e ngrohjes nën dysheme me sistem ‘Vaillant’ dhe me Termopompë.
Disa nga veçoritë e tjera të banesës janë izolimi termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë dhe 3 shtresor, etj.
Banesa ka këtë rënditje:
– Kati i 1-rë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo | Terasë 80m²
– Kati i 2-të: 3 Dhoma gjumi (të tria Master Bedroom) | 3 Banjo | 1 Ballkon
Ndërtesa posedon ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu. Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për banim.
Kontrata e blerjes për këtë pronë bëhet te Noteri. Në çmim përfshihen dy garazha me depo.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25297
Çmimi: 490,000 €
Sipërfaqja: 340.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 4
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Dragodan

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndër ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Urban Home. Disa ...
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Zenith Group, Emshir

1,600 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtu ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Zenith Group, i ve ...
Banesa
Në shitje

Banesë 81.45m² në #SHITJE në Mati 1

83,000 €
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence& ...
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence’, ndërtuar nga Univ ...
2 1 81.45 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

2,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings