Objekt 1150m² në #SHITJE afër Prishtina Mall

750,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Maj, 2024
  • 1,150.00 m2

Përshkrimi

Objekti me sipërfaqe totale 1,150m² dhe me truall me sipërfaqe 30 ari ndodhet në afërsi të qendrës tregtare Prishtina Mall.

Objekti 620m² posedon dy zyre administrative, një kuzhinë, një dhomë, garderoba dhe banjo, po ashtu ka dy hapësira të shfrytëzueshme si depo me sipërfaqe 330m² dhe 200m².

Në një vendndodhje strategjike, gjen një pozicion tërheqës për investime, pasi ndodhet afër qendrës tregtare më të madhe në rajon.

*Trualli ka mundesi të ndahet në gjysmë dhe të shitet veçmas.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31171
Çmimi: 750,000 €
Sipërfaqja: 1,150.00 m2
Veçori tjera
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë
Parking
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate