Shtëpi 1010m² në #SHITJE në Dragodan

750,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Prill, 2023
  • 10 Dhoma gjumi
  • 5 Banjo
  • 720.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 720m² ndodhet në Dragodan, afër Qendrës së Shëndetit Familjar. Ka lokacion shumë të përshtatshëm, me qasje të shpejtë në çdo pjesë të qytetit. Posedon fletë poseduese dhe ndodhet në truall prej 5 ari. Është e tëra e dekoruar me mermer natyral nga jashtë, dhe e mobiluar në terësi me mobilje stilistike me sende të importuara nga vende të ndryshme në botë dhe stile nga kultura të ndryshme, çdo kat me lartësi prej 3.5 metra, oborr të gjelbëruar me skulptura të ndryshme duke përfshirë një fontanë dhe një pjesë për peshq, ka mundësi manovrimi të hapësirave për zhvillime të veprimtarive afariste. Shtëpia nga stili i veçantë ka bërë që të përdoret për filmimin e shumë filmave dhe spoteve të këngëve të ndryshme.
Shtëpia është e ndarë në bodrum dhe 3 kate tjera, si dhe një shtëpi të vogël të veçantë, ku secili kat ka hyrje të veçantë, dhe ka një rënditje si në vijim:
– Bodrum në sipërfaqe prej 120m² dhe garazha.
– Kati i 1-rë: Qëndrimi ditor prej 30m², kuzhinë me treyzari, 3 dhoma, 1 banjo, 1 depo, 2 ballkona, dhe 1 verandë të gjelbëruar dhe mjaft të këndshme prej 20m².
– Kati i 2-të: Qëndrimi ditor me një pamje të mrekullueshme të qytetit dhe të mobiluar me një stil klasik duke përfshirë pianon dhe një kamin, kuzhinë me tryezari dhe një depo të madhe si dhe terasë të veçantë, 3 dhoma gjumi (njëra me pamje nga qyteti), dhe një banjo funksionale.
– Kati i 3-të: Qëndrimi ditor me një pamje të hapur e të mrekullueshme të qytetit dhe të mobiluar me një stil klasik duke përfshirë pianon dhe një kamin, kuzhinë me tryezari dhe një depo të madhe si dhe terasë të veçantë, 3 dhoma gjumi (njëra me pamje nga qyteti), dhe një banjo funksionale.
– Shtëpia e veçantë: Qëndrimi ditor, kuzhinë me tryezari, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 depo dhe 1 ballkon.

ID e pronës: 21101
Çmimi: 750,000 €
Sipërfaqja: 720.00 m2
Dhoma: 14
Dhoma gjumi: 10
Banjo: 5
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 270m² në #SHITJE në lagjen Qëndresa, ...

240,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. S ...
5 2 270.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 420m² në #SHITJE në Matiçan

270,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Matiçan, afër ‘Prishtina High School’. ...
​Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Matiçan, afër ‘Prishtina High School’. Shtëpia është tërësisht f ...
6 4 420.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 205m² në #SHITJE në ‘Chelsea Po...

1,200 € / m²
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur m ...
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur me fletë poseduese. Shtëpi ...
3 2 205.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings