Shtëpi 387.06m² në #SHITJE në Sofali

435,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 27 Korrik, 2023
  • 7 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Vargu i Blertë’ e cila është duke u ndërtuar nga kompania ‘Pozhegu Brothers’ në Sofali.
Disa nga karakteristikat e lagjes janë: ofron privatësi të lagjes, hapësirë prej 20 ari për shfrytëzim publik si për rekreacion, aktivitet fizik e sportiv, dominim i gjelbërimit në lagje, shtëpitë tejet kualitative, të nivelit më të lartë, super luksoze dhe moderne, etj. Shtëpia ndodhet në një truall me sipërfaqe 3 Ari, në një lagje të qetë që ofron kushte të mira banimi dhe me qasje të shpejtë në rrugë kryesore. Do të ketë sistem të ngrohjes me pompë termike, kamin dhe parket.
Ka këtë ndarje:
– Bodrum 91.95m²: Hapësirë parkimi për dy vetura | 3 Depo
– Përdhesë 95.12m²: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Depo | 1 Wc
– Kati i 1-rë 100.96m²: 3 Dhoma gjumi | 1 Garderobë | 1 Banjo3 | 1 Wc
– Kati i 2-të 91.13m²: 4 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom)

Shtëpia pritet të jetë e gatshme në Shtator 2024.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24288
Çmimi: 435,000 €
Dhoma: 8
Dhoma gjumi: 7
Banjo: 3
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me pompë termike
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

180,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings