Lokale në #SHITJE në ‘Swiss Prime Residence’, Mati 1.

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Shtator, 2023

Përshkrimi

Lokalet ndodhen në kompleksin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Swiss Work Construction’, në lagjen Mati 1.
Janë shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afariste, duke ofruar vende të lira parkingu klientë, sigurim 24h, qasje të lehtë të transportit dhe afërsi me qytetin, etj.
Lokalet janë me sipërfaqe: Në përdhesë: 43.66m², 113.24m², 131.92m² dhe në suteren 299.44m².
Mundësitë e blerjes janë direkt në marrëveshje me kompaninë ose përmes bankës BKT.

Kushtet e kredisë nga banka BKT:
Norma e interesit nga 3.69%
Shpenzimet administrative 1%
Kohëzgjatja e kredisë deri në 180 muaj
Participim i klientit 20%

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24278
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 52m² + Lokal 20m² në #SHITJE në Bregu...

Banesa dhe lokali ndodhen në Bregun e Diellit. Janë të orientuara në lindje. Banesa dhe lo ...
Banesa dhe lokali ndodhen në Bregun e Diellit. Janë të orientuara në lindje. Banesa dhe lokali janë tërësisht funks ...
2 1 52.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 71m² + 64m² në #SHITJE në Bregun e Die...

400,000 €
Lokali ndodhet në Bregun e Diellit. Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka një hapësirë ...
Lokali ndodhet në Bregun e Diellit. Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka një hapësirë të madhe për shfrytëzim ...
2 135.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 64m² në #SHITJE në Emshir – Vete...

105,000 €
Lokali me sipërfaqe 64m² ndodhet në Veternik, tek kompleksi i ndërtuar nga kompania ‘ ...
Lokali me sipërfaqe 64m² ndodhet në Veternik, tek kompleksi i ndërtuar nga kompania ‘Rukolli’. Lokali p ...
1 64.00 m2detajet
Lokal
Me qira
Në shitje

Lokal 160m² + 150m² me #QIRA ose në #SHITJE ...

Lokali me sipërfaqe 160m² dhe 150m² terasë ndodhet te Mati 1, mbrapa Royal Mall-it. Lokali ...
Lokali me sipërfaqe 160m² dhe 150m² terasë ndodhet te Mati 1, mbrapa Royal Mall-it. Lokali posedon 3 hapësirë pune, ...
2 160.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings