Shtëpi 300m² me #QIRA në Dragodan

1,500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 27 Korrik, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 300.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Dragodan, në afërsi të ‘Hotel Pinocchio’, me orientim në Lindje-Perëndim.
Shtëpia është tërësisht funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me pelet, ka klimë, parking për veturë, etj.
Shtëpia ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për jetesë apo për afarizëm, në zonë me frekuentim të lartë dhe afër çdo shërbimi të nevojshëm.
Shtëpia është e ndarë në 4 kate dhe ka këtë rënditje:
– Përdhesë: 3 Hapësira pune | 1 Mini Kuzhinë | 1 Banjo
– Kati i parë: 3 Hapësira pune | 1 Banjo | 2 Ballkona
– Kati i dytë: 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 2 Ballkona
– Kati i tretë: Qëndrimi ditor | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona

ID e pronës: 24293
Çmimi: 1,500 € / muaji
Sipërfaqja: 300.00 m2
Dhoma: 11
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 4
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pelet
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Lagjen Qëndresa, Ça...

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësi ...
Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësisht e re dhe funksionale. ...
6 3 300.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 170m² me #QIRA në Veternik

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mëny ...
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne e elegante, du ...
3 2 170.00 m2detajet

Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çag...

1,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtë ...
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtëpia është tërësisht e mob ...
3 2 203.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings