Penthouse 168m² + 90m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

270,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Nëntor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 258.00 m2

Përshkrimi

Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit.
Penthouse është pjesërisht i mobiluar, ka një organizim shumë të mirë dhe një pamje të hapur, orientim në lindje-jug-perëndim duke ofruar ndriçim natyral gjatë tërë ditës. Sistemin e ngrohjes e ka me sistemin ‘Vailant’ dhe ka kamin.
Ndërtesa ku ndodhet penthouse është një nga ndërtesat më të mira në atë zonë, i ndërtuar me materiale cilësore dhe me izolim të mirë, duke poseduar dy ashensorë, parking të mjaftueshëm për banorë, dy banesa në kat dhe shumë përparsi të tjera.
Penthouse ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Tualet | 1 Utility | 1 Depo | 1 Ballkon | Terasë 90m².
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për banim, me qasje të lehtë dhe në afërsi të shërbimeve të ndryshme esenciale, si shkolla, universitete, trafikut urban, qendrave tregtare dhe shumë shërbime tjera.

ID e pronës: 26653
Çmimi: 270,000 €
Sipërfaqja: 258.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings