Villë 251m² në #SHITJE në Makresh

210,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Nëntor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 251.00 m2

Përshkrimi

Villa me sipërfaqe 251m² dhe me sipërfaqe trualli 13 ari ndodhet në Makresh. Ndodhet në një kompleks i cili ofron siguri 24/7, infrastrukturë moderne, privatësi të lartë, qetësi dhe pamje të hapur e të pa penguar.

Villa është e orientuar në Lindje – Jug – Perëndim duke ofruar ndriçim natyral gjatë tërë ditës. Disa nga karakteristikat e villës janë: sistemin të ngrohjes qendrore, kamini, dritare me 3 xhama, roleta zhelozi, izolim të lartë me tulla belge, si dhe pishinë 10x4m me thellësi 1.5m dhe jacuzzi, të cilat janë të ndara nga villa.

Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhina | 3 Dhoma gjumi (njëra me banjo) | 1 Dhomë | 2 Banjo | Terasa e cila ofron pamje magjepsëse.

Ndodhet në një nga zonat më të mira të Novobërdës, e vendosur në mes të ajrit të pastër dhe kodrave të gjelbëruara, duke e bërë një destinacion të duhur për investimin e juaj të ardhshëm.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26677
Çmimi: 210,000 €
Sipërfaqja: 251.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Infrastrukturë të plotë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 100m² dhe truall 49.63 ari në #SHITJE...

180,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 100m² dhe trualli 49.63 ari ndodhet në Novobërdë, afër objektit të K ...
​Shtëpia me sipërfaqe 100m² dhe trualli 49.63 ari ndodhet në Novobërdë, afër objektit të Komunës së Novobërdës. Sht ...
2 1 100.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings