Lokal 39.2m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, Mati 1

1,800 € / m² + TVSH
Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • November 17, 2023
  • 1 Banjo
  • 39.20 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive.

Objekti është i pajisur në njërën anë me vendparking të jashtëm për klient e në anën tjetër ka hapësirë gjelbëruese (parkun), ofron sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave 24h, mirëmbajtje të rregullt të objektit, etj.

Hapësira e lokalit është shumë e përshtatshme për çfarëdo lloj veprimtarie, si, market, zyre, etj. Përparësi tjetër e lokalit është mundësia e modifikimit të lokalit sipas dëshirës dhe kërkesës së klientit si zgjedhja e pllakave, sanitarisë, ndarja e mureve, sistemin e ngrohjes dhe shumë mundësi tjera. Disa nga veqoritë tjera të lokalit: Izolim termik dhe akustik, Dritare me xhama 4 stinorë, Fasadë ventiluse, etj.

*Lokali do të jetë i gatshëm në muajin Mars dhe mund të blihet përmes bankës BKT. Kontrata e blerjes bëhet tek Noteri.

Area:
State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 26530
Price: 1,800 € / m² + TVSH
Property Size: 39.20 m2
Bathrooms: 1
Other Features
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Lokal 65m² në #SHITJE në Qend...

Banesa – Lokali me sipërfaqe 65m² ndodhet në Qendër, afër “Kino ABC”, në ...
Banesa – Lokali me sipërfaqe 65m² ndodhet në Qendër, afër “Kino ABC”, në një nga pjesët më të fre ...
65.00 m2details
Lokal
Në shitje

Lokal 195m² në #SHITJE në Rrugën C

3,600 € / m²
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² dhe terasë 70m² në kompleksin ‘Fros Living’ n ...
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² dhe terasë 70m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë. Fr ...
2 195.00 m2details
Lokal
Në shitje

Lokal 511.88m² në #SHITJE në objektin Nartel...

1,500 € + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
2 511.88 m2details
Lokal
Në shitje

Lokal 162.79m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 162.79 m2details

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings