Lokal 147.25m² në #SHITJE në objektin ‘Nartel Center’, Pejton

2,400 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Mars, 2023
  • 147 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në qendrën tregtare ‘Nartel Center’ në Pejton. Ndodhet në një ambient shumë të përshtatshëm për zhvillimin e biznesit tuaj.
Qendra tregtare ka cilësi të lartë të ndërtimit, dhe një lokacion shumë të përshtatshëm dhe me frenkuentim të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm, si dhe ofron sigurim 24 orë, mirëmbajtje shumë të mirë të objektit, parking të mjaftueshëm, dy ashensorë, etj.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21926
Çmimi: 2,400 € / m²
Sipërfaqja: 147 m2
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 58m² në #SHITJE në Dragodan

2,200 € / m²
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lok ...
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lokacion të përshtatshëm për ...
1 58 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 127m² në #SHITJE në Dragodan

2,200 € / m²
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lok ...
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lokacion të përshtatshëm për ...
1 127 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 57m² neto në #SHITJE në Qendër

180,000 €
Lokali ndodhet në Qendër. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm, me qasje t ...
Lokali ndodhet në Qendër. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm, me qasje të shpejtë në të gjitha pj ...
1 57 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 69.07m² në #SHITJE në kompleksin ‘City...

Lokali ndodhet në ‘City View’, një kompleks me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur n ...
Lokali ndodhet në ‘City View’, një kompleks me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qendrën e Prishtinës së ...
1 69 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings