Banesë – Zyre 93m² me #QIRA në Lakrishtë

650 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Shkurt, 2024
  • 2 Banjo
  • 93.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë.
Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka nëndysheme me Termokos, dhe posedon klimë.
Objekti ofron siguri 24h nën mbikqyrjen e sigurimit fizik dhe të kamerave, recepsion në hyrje, si dhe posedon ashensorë.
Banesa ka këtë renditje: 3 Hapësira pune | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 2 Ballkona.
Ndodhet në një lagje tejet të përshatshme për banim apo për zhvillimin e veprimtarive afariste, zonë e cila ka frekuentim të lartë dhe në afërsi ka të gjitha shërbimet esenciale.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27930
Çmimi: 650 € / muaji
Sipërfaqja: 93.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen ...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është tërësisht e re dhe funks ...
1 88.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Terracier 155m² + 50m² me #QI...

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona H ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa është tërësis ...
2 3 245.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Pejton

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 98.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings