click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Ulpianë

Banesa
Në shitje

Banesë 57.8m² neto në #SHITJE në Ulpianë

117,000 €
Banesa me sipërfaqe prej 57.8m², ndodhet në Ulpianë, te Soliterat. Është e orientuar nga l ...
Banesa me sipërfaqe prej 57.8m², ndodhet në Ulpianë, te Soliterat. Është e orientuar nga lindja Banesa është e paji ...
2 1 57.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 50m² në #SHITJE në Ulpianë

1,900 € / m²
Banesa ndodhet në Ulpianë, në afërsi të shkollës ‘Hasan Prishtina’. Banesa ësh ...
Banesa ndodhet në Ulpianë, në afërsi të shkollës ‘Hasan Prishtina’. Banesa është e pajisur me fletë pos ...
2 1 50.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 30m² me #QIRA në Ulpianë

300 €
Lokali ndodhet në Ulpianë, afër Qerdhes ‘Gëzimi ynë’. Lokali posedon 1 hapësir ...
Lokali ndodhet në Ulpianë, afër Qerdhes ‘Gëzimi ynë’. Lokali posedon 1 hapësirë pune dhe një tualet. Lo ...
30.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 120m² neto në #SHITJE në Ulpianë

225,000 €
Banesa ndodhet në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, si dhe ka ...
Banesa ndodhet në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, si dhe ka afër shkollën fillore ‘H ...
3 2 120.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 150m² me #QIRA në Ulpianë

650 €
Banesa ndodhet në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, si dhe ka ...
Banesa ndodhet në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, si dhe ka afër shkollën fillore ‘H ...
3 3 150.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 42m² me #QIRA në Ulpianë

250 €
Banesa ndodhet në Ulpianë, afër Soliterave. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, sistem ...
Banesa ndodhet në Ulpianë, afër Soliterave. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, sistemin e ngrohjes e ka me Ter ...
1 1 42.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 55m² (neto) me #QIRA në Ulpianë

900 € / muaji
Lokali ndodhet në Ulpianë, përballë Albi Market. Hapësira e lokalit mund të shfrytëzohet p ...
Lokali ndodhet në Ulpianë, përballë Albi Market. Hapësira e lokalit mund të shfrytëzohet për zhvillim të veprimtari ...
1 55.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 78m² (neto) me #QIRA në Ulpianë.

1,000 € /muaji
Lokali ndodhet në afërsi të QKUK-së dhe Interex. Lokali ka sistem të sigurisë me alarm dhe ...
Lokali ndodhet në afërsi të QKUK-së dhe Interex. Lokali ka sistem të sigurisë me alarm dhe kamera, sistem të ngrohj ...
1 78.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 115m² me #QIRA në Ulpianë.

700 € / muaji
Banesa ndodhet në objektin e ‘Beni Dona’ në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në ...
Banesa ndodhet në objektin e ‘Beni Dona’ në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytet ...
3 1 115.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 60m² me #QIRA në Ulpianë.

280 € /muaji
Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e ‘Taulantia’. Banesa ësh ...
Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e ‘Taulantia’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 60.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 55m² (neto) në #SHITJE në Ulpianë.

110,000 €
Banesa ndodhet në një lagje mjaft të qetë për banim, ka parking të mjaftueshëm, afër këndi ...
Banesa ndodhet në një lagje mjaft të qetë për banim, ka parking të mjaftueshëm, afër këndin e lojërave për fëmijë e ...
2 1 55.00 m2detajet
Zyre
E lëshuar

Zyre 67m² me #QIRA në Ulpianë.

Zyrja ndodhet në katin e 2-të. Zyrja posedon ndricim të lartë natyral, ngrohje qëndrore me ...
Zyrja ndodhet në katin e 2-të. Zyrja posedon ndricim të lartë natyral, ngrohje qëndrore me Termokos. Zyrja ka pamje ...
1 67.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings