Objekt 700m² me #QIRA në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj

5 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Shkurt, 2024
  • 2 Banjo
  • 700.00 m2

Përshkrimi

Objekti me sipërfaqe 700m² ndodhet në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj.
Objekti është i ndarë në përdhesë dhe katin e parë, duke poseduar dy hapësira të mëdha pune të përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste si depo, mobileri dhe veprimtari të tjera.
Objekti posedon një zyre, një banjo dhe një tualet. Ofron hapësirë të mjaftueshme parkingu për klientë.
Ndodhet në një lokacion me frekuentim të lartë, me qasje direkte në rrugë kryesore, gjë që e bën të përshtatshëm për zhvillim të veprimtarive afariste.

Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27918
Çmimi: 5 € / m²
Sipërfaqja: 700.00 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Depo 3270m² me #QIRA në Lipjan

4 € /m² + TVSH
Depo me sipërfaqe 3270m² ndodhet në Lipjan. Depo ka një hapësirë të madhe e të shfrytëzues ...
Depo me sipërfaqe 3270m² ndodhet në Lipjan. Depo ka një hapësirë të madhe e të shfrytëzueshme, me lartësi prej 6m d ...
3,270.00 m2detajet
38
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 4160m² me #QIRA në Obiliq

Ofrohet me #QIRA objekti me sipërfaqe 4160m² në Obiliq, i vendosur në mënyrë strategjike p ...
Ofrohet me #QIRA objekti me sipërfaqe 4160m² në Obiliq, i vendosur në mënyrë strategjike përgjatë rrugës kryesore p ...
8 4,160.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Depo 260m² me #QIRA në Veternik

1,100 € / muaji
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një ...
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë për zyre dhe një ...
1 260.00 m2detajet
RH Real Estate
Objekte Afariste
Me qira

Depo 250m² me #QIRA në Çagllavicë

900 €
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzues ...
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzueshme ka një hapësirë me la ...
250.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings