click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Lakrishtë

Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Lakrishtë

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa është tërësisht e re dhe ...
3 1 110.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 80m² me #QIRA në Lakrishtë

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Lakrishtë, tek objektet e Tregtisë. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Lakrishtë, tek objektet e Tregtisë. Banesa është tërësisht e re, funksionale dh ...
2 1 80.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë – Duplex 188m² në #SHITJE në Dukagjin...

460,000 €
Banesa Duplex me sipërfaqe 188m² ndodhet në objektin e Dukagjini Residence në Lakrishtë. B ...
Banesa Duplex me sipërfaqe 188m² ndodhet në objektin e Dukagjini Residence në Lakrishtë. Banesa është e mobiluar me ...
4 4 188.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 93m² me #QIRA në Lakrish...

650 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funksionale. ...
2 93.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Duplex 200m² for #RENT in Lakrishtë

Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in ...
Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in the Lakrisht neighborhood ...
2 2 200.00 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 70m² me #QIRA në Lakrishtë

550 €
Zyrja ndodhet në Lakrishtë, afër ‘Bulevardit Bill Klinton’. Ndodhet në një lokacion shumë ...
Zyrja ndodhet në Lakrishtë, afër ‘Bulevardit Bill Klinton’. Ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është ...
1 70.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë-Zyre 100m² me #QIRA në objektin Dukag...

650 € / muaji
Karakteristikat e banesës janë: mure të trashësisë cca 12cm me pllakë të dyfishtë dhe izol ...
Karakteristikat e banesës janë: mure të trashësisë cca 12cm me pllakë të dyfishtë dhe izolim zanor që e ndalojnë zh ...
2 1 100.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 151.4m² me #QIRA në Dukagjini Residenc...

15 € / m²
Lokali ndodhet në objektin ‘Dukagjini Residence’ në lagjen Lakrishtë. Lokali p ...
Lokali ndodhet në objektin ‘Dukagjini Residence’ në lagjen Lakrishtë. Lokali posedon një hapësirë të ma ...
100.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë-Duplex 188m² në #SHITJE në objektin &...

Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft ...
Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft unik, me mobilje tejet të ...
4 4 188.00 m2detajet

Compare Listings