Banesë 96m² + 22m² terasë në #SHITJE në Marigona Hill

188,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 118.40 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 96m² banim dhe 22m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill.
Banesa ndodhet në një lagje moderne dhe të re, duke përfshirë shtigje ecjeje, fusha sportive, dhe kënde lojërash për fëmijë. Do të ndërtohet edhe shtegu që shpie nga lagjja, drejt liqenit Badovc dhe Parkut të Gërmisë. Do të ketë dhe “Walking District” shëtitore pranë dyqaneve, që do të ua bëjë krejtësisht të lehtë dhe të shpejtë përmbushjen e nevojave elementare si blerjet në market, pastrimi kimik, barnatore etj. Në lagjen ‘Marigona Hill’ është veçuar parcela për çerdhen e lagjes, e cila do t’i jepet nën menaxhim Komunës së Prishtinës.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me treyzari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | Tarasa 22m²
Banesa është e gatshme për banim në fund të vitit 2023 dhe kontrata për këtë pronë behët te Noteri.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25146
Çmimi: 188,000 €
Sipërfaqja: 118.40 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings