Truall 51.9 ari në #SHITJE në Llapllasellë

13,500 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Shtator, 2023
  • 5,190.00 m2

Përshkrimi

Trualli ndodhet në Llapllasellë në komunën e Graçanicës, afër ‘Gjirafa’.
Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë (ujë, rrymë, kanalizim).
Ka qasje të shpejtë në magjistralen Prishtinë – Ferizaj.
Trualli është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25153
Çmimi: 13,500 € / ari
Sipërfaqja: 5,190.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 5.35 ari në #SHITJE në Çagllavicë

18,500 € / ari
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i ...
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i pajisur me fletë posedue ...
535.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 8.24 ari në #SHITJE në Çagllavicë

780,000 €
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Fer ...
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër spitalit Aloka ...
824.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 12.66 ari në #SHITJE në Magjistralen ...

215,000 €
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitr ...
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, mbrapa Gjini Carpe ...
12.66 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 62 ari në #SHITJE në Emshir

Trualli me sipërfaqe 62 ari ndodhet në Emshir, afër shkollës ‘Montessori’, në një zo ...
Trualli me sipërfaqe 62 ari ndodhet në Emshir, afër shkollës ‘Montessori’, në një zonë shumë të përshtatshme. ...
6,200.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings