Banesë 86m² në #SHITJE në Dragodan

115,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 86.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet në Dragodan, në objektin e ndërtuar nga Kabashi Holding.
Banesa e orientuar në lindje-perëndim, është tërësisht e re dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Ballkon.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme dhe të qetë për banim, në afërsi të shumë shërbimeve esenciale të nevojshme për banorë.
*Banesa posedon garazhë dhe depo të cilat përfshihen në çmim.

ID e pronës: 27728
Çmimi: 115,000 €
Sipërfaqja: 86.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

80,000 €
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “ ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacio ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings