Banesë 48.17m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

69,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Tetor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 48.17 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 48.17m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh.
Banesa është komplet e mobiluar, ka të gjitha pajisjet e nevojshme dhe sistemin e ngrohjes me Termokos.
Ndërtesa posedon ashensor dhe parking nëntokësor.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.
Banesa është e pajisur me fletë poseduese dhe në çmim përfshihet një garazhë dhe depo.

ID e pronës: 25734
Çmimi: 69,000 €
Sipërfaqja: 48.17 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings