Banesë 127.7m² në #SHITJE në Bau Invest, Emshir

1,300 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Dhjetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 127.70 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 127.7m² ndodhen në Emshir, në kompleksin e Bau Invest, afër Stacionit të autobusëve.
Banesat në këtë objekt do të kenë : izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 3 shtresor dhe 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë, etj.
Ndërtesa posedon ashensorë dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 1 Tualet | 2 Ballkona.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

Kompleksi pritet të jetë i gatshëm për banim në fund të vitit 2024.

Çmimi i banesës është 1,300€ /m², dhe kontrata bëhet tek Noteri.

ID e pronës: 27087
Çmimi: 1,300 € / m²
Sipërfaqja: 127.70 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 105.57m² në #SHITJE në Emshir

137,000 €
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Star ...
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Stars”. Banesa është të ...
3 2 105.57 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 112.14m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i M ...
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veç ...
3 1.5 112.14 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 65.1m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Men ...
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veçor ...
1 1 65.10 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings