Shtëpi 360m² me #QIRA në Rrugën e Bledit

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Dhjetor, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 360.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 360m² ndodhet në Rrugën e Bledit.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe pelet.
Ka këtë rënditje:
– Bodrumi: 1 Hapësirë e madhe | 1 Tualet | 1 Garazhë.
– Përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | Dhomë pune | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 2 Terasa.
– Kati 1-rë: 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona.
Shtëpia ka oborr prej 6 ari dhe ka hapësirë për parking të jashtëm.
Ndodhet në një lagje tejet të qetë dhe të përshtatshme për banim.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27049
Sipërfaqja: 360.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pelet
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 65m² me #QIRA në Emshir

300 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir. Banesa ka sistemin e ngrohjes qendror ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir. Banesa ka sistemin e ngrohjes qendrore me pompë termike. Ka ob ...
1 1 65.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 115m² me #QIRA në Dragodan

Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobi ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë ...
2 1 115.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 400m² me #QIRA në Aktash

2,350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërës ...
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe pose ...
3 400.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 120m² me #QIRA në Dardani

400 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Dardani. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Dardani. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e përbërë nga pesë hapësira ...
1 120.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings