Banesë 122.1 + 35.9m² në #SHITJE në Bau Invest, Emshir

1,400 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Dhjetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 158.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe banimi 122.1m² dhe 35.9m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e Bau Invest, afër Stacionit të autobusëve.
Banesat në këtë objekt do të kenë : izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 3 shtresor dhe 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë, etj.
Ndërtesa posedon ashensorë dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 1 Tualet | 1 Ballkon | Terasë 31.8m².
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

Kompleksi pritet të jetë i gatshëm për banim në fund të vitit 2024.

Çmimi i banesës është 1,400€ /m², dhe kontrata bëhet tek Noteri.

ID e pronës: 27105
Çmimi: 1,400 € / m²
Sipërfaqja: 158.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings