Banesë 120m² me #QIRA në Rrugën C

1,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Mars, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 120.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group.

Banesa është e mobiluar me një stil modern dhe unik, duke ju ofruar rahati dhe hijeshi në të njejtën kohë, për ambientin ku do kaloni kohë.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | 2 Ballkona.

Ndërtesa posedon ashensorë dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme.

Ndodhet në një lagje të përshtatshme dhe të qetë për banim, me qasje te shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 28793
Çmimi: 1,000 € / muaji
Sipërfaqja: 120.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 159.6m² me #QIRA te Mati 1

1,500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko G ...
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group” tek Flex Gym. Banes ...
3 2 159.60 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 54m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir af ...
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir afër Tirana Lab. Banesa ësh ...
1 1 54.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 55m² me #QIRA në Bregun e Diellit

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dh ...
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dhe e mobiluar në mënyrë mo ...
1 1 55.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 100m² me #QIRA në Nartel Center, Pejt...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar ...
2 1 100.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings