Lokal 43m² me #QIRA në Mati 1

300 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 28 Shkurt, 2024
  • 1 Banjo
  • 43.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 43m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë.
Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon një hapësirë pune dhe një tualet.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste, dhe ofron qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Ka mundësi bashkimi në lokal me sipërfaqe totale prej 312m².

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 28811
Çmimi: 300 € / muaji
Sipërfaqja: 43.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Pejton

1,550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të ...
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë, një ...
1 70.00 m2detajet

Lokal 81m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 81m² ndodhet në Dragodan, afër Mini Max. Lokali ka sistemin e ngrohjes ...
Lokali me sipërfaqe 81m² ndodhet në Dragodan, afër Mini Max. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, po ...
1 81.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 84m² me #QIRA në Mati 1

400 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 84m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ng ...
Lokali me sipërfaqe 84m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektri ...
2 84.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 75m² me #QIRA në Bregun e Diellit

700 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 75m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër “Sunny Hill”. Lokal ...
Lokali me sipërfaqe 75m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër “Sunny Hill”. Lokali ka sistemin e ngrohjes ...
1 75.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings