Banesa 123m² (neto) në SHITJE në Dardani

265,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Dhjetor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 123.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me qasje direkte në çdo pjesë të qytetit.
Banesa është tërësisht e mobiluar, e orientuar nga juglindja dhe perëndimi, ofron ndriçim natyral, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, ka dhe fletën poseduese.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Paradhomë
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Depo
| 3 Ballkone të mëdha

Banesa ka të shfrytëzueshme edhe një garazhë me sipërfaqe 51m² me çmim shtesë prej 65,000€, e cila shfrytëzohet si lokal.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21411
Çmimi: 265,000 €
Sipërfaqja: 123.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 86m² në #SHITJE në Dragodan

115,000 €
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet në Dragodan, në objektin e ndërtuar nga Kabashi Holding. ...
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet në Dragodan, në objektin e ndërtuar nga Kabashi Holding. Banesa e orientuar në lin ...
2 1 86.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings