Banesa 102m² me #QIRA në kompleksin ‘Prishtina Stars’, Emshir.

450 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Nëntor, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 102 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir.
Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja, ka të gjitha pajisjet e nevojshme, ka sistemin e ngrohjes me rrymë, dy ashensor, etj. Banesa ka orientimin jug-lindje.
Kompleksi posedon: sigurim 24 orë, pishinë gjatë stinës së verës, parku dhe hapësira e gjelbëruar, hapësirë e dedikuar me lodra për fëmijë, parking të mjaftueshëm, dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.
• Kati i 11-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë dhe tryezari
• 2 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom)
• 1 Banjo
• 1 Depo

ID e pronës: 20994
Çmimi: 450 €
Sipërfaqja: 102 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesa 111.38m² me #QIRA në objektin e ̵...

350 € / muaji
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
3 1 111 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Lakrishtë

300 € / muaji
Banesa ndodhet në objektin afër ProCredit Bankës. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofro ...
Banesa ndodhet në objektin afër ProCredit Bankës. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte mjaft të mira pë ...
2 1 85 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Dardani.

330 € / muaji
Banesa ndodhet tek Parku në Dardani, ka parking të mjaftueshëm dhe ofron kushte shumë të m ...
Banesa ndodhet tek Parku në Dardani, ka parking të mjaftueshëm dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Banesa pos ...
3 1 85 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 60m² me #QIRA në Ulpianë.

280 € /muaji
Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e ‘Taulantia’. Banesa ësh ...
Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e ‘Taulantia’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 60 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings