Banesa 102m² me #QIRA në kompleksin ‘Prishtina Stars’, Emshir

450 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 31 Mars, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 102 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir.
Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja, ka të gjitha pajisjet e nevojshme, ka sistemin e ngrohjes me rrymë, dy ashensor, etj. Banesa ka orientimin jug-lindje.
Kompleksi posedon: sigurim 24 orë, pishinë gjatë stinës së verës, parku dhe hapësira e gjelbëruar, hapësirë e dedikuar me lodra për fëmijë, parking të mjaftueshëm, dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.
• Kati i 11-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë dhe tryezari
• 2 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom)
• 2 Banjo
• 1 Depo

ID e pronës: 22530
Çmimi: 450 €
Sipërfaqja: 102 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 94m² me #QIRA në Emshir

500 €
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e v ...
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme a ...
2 94 m2detajet
Banesa
Me qira

Garsonjerkë 40m² me #QIRA në Qendër

250 €
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobilu ...
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë ...
1 40 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 62m² me #QIRA në Dragodan

350 €
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin ‘Ambasador Residence’. Banesa ka sist ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin ‘Ambasador Residence’. Banesa ka sistemin e ngrohjes ndërdyshe ...
1 1 62 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 64m² me #QIRA në Shesh

450 €
Banesa ndodhet në Shesh, përball ‘Vala’. Ndodhet në një lokacion të përshtatsh ...
Banesa ndodhet në Shesh, përball ‘Vala’. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim apo afarizëm ...
1 1 64 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings