Shtëpi 220m² në #SHITJE në Matiçan

350,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 3 Prill, 2023
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 220.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Matiçan, është e pozicionuar në 7 ari truall. Është e pajisur me fletë poseduese.
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe funksionale, sistemin e ngrohjes me rrymë, dhe ka parking të jashtëm.
Shtëpia ka këtë rënditje:
– Kati Përdhesë: Qëndrimin ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Depo.
– Kati i 1-rë: 5 Dhoma gjumi | 3 Banjo | 3 Ballkona.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe shumë të përshtatshme për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22591
Çmimi: 350,000 €
Sipërfaqja: 220.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 4
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Leje ndërtimi
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 265m² + 30m² në #SHITJE në Chelsea Po...

1,200 € / m²
​Shtëpia me sipërfaqe 265m² dhe 30m² bodrum ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. S ...
​Shtëpia me sipërfaqe 265m² dhe 30m² bodrum ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Shtëpia është tërësisht fu ...
3 2 295.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 320m² në #SHITJE në Sofali

439,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 320m² ndodhet në Sofali, afër parkut të Tokbashqes. Shtëpia është e v ...
Shtëpia me sipërfaqe 320m² ndodhet në Sofali, afër parkut të Tokbashqes. Shtëpia është e vendosur në truall prej 12 ...
5 3 320.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 299.81m² në #SHITJE në Royal Green Re...

Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ...
Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ka orientim nga të gjith ...
3 2 299.81 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 299.81m² në #SHITJE në Royal Green Re...

420,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ...
Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ka orientim nga të gjith ...
3 2.5 299.81 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings