Banesë 81.45m² në #SHITJE në Mati 1

83,000 €
Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • June 13, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 81.45 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence’, ndërtuar nga Universum Invest.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ke me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lagje të përshtatshme dhe të qetë për banim.

Area:
State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 31411
Price: 83,000 €
Property Size: 81.45 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Other Features
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings