Banesë 140m² me #QIRA në Dardani

550 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Maj, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 140.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 140m² ndodhet në Dardani.
Banesa është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne dhe funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo (me Jacuzzi) | 1 Tualet | 1 Ballkon.
Ndërtesa gjithashtu ka hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Ndodhet në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me qasje direkte në çdo pjesë të qytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24617
Çmimi: 550 € / muaji
Sipërfaqja: 140.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën C

490 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar. P ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 360m² + 60m² me #QIRA në...

1,400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohje ...
3 420.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Lakrishtë

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa është tërësisht e re dhe ...
3 1 110.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 111m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. ...
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e ...
3 1 111.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings