Kat shtëpie 180m² me #QIRA te Qafa

800 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Gusht, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 180.00 m2

Përshkrimi

Kati i shtëpise me sipërfaqe 180m², e cila ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”.
Është e mobiluar tërësisht, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka ndriçim natyral dhe ka ngrohje me energji elektrike dhe me naftë.
Shtëpia ka këtë renditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24655
Çmimi: 800 € / muaji
Sipërfaqja: 180.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me naftë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Lagjen Qëndresa, Ça...

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësi ...
Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësisht e re dhe funksionale. ...
6 3 300.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 170m² me #QIRA në Veternik

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mëny ...
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne e elegante, du ...
3 2 170.00 m2detajet

Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çag...

1,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtë ...
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtëpia është tërësisht e mob ...
3 2 203.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate