click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Sistem alarmi

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m²
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal – Zyre 220m² me #QIRA te Qafa

2,500 €
Lokali me sipërfaqe 220m² ndodhet te Qafa. Lokali posedon sistemin e ngrohjes me energji e ...
Lokali me sipërfaqe 220m² ndodhet te Qafa. Lokali posedon sistemin e ngrohjes me energji elektrike dhe kondicionerë ...
2 220.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 530m² me #QIRA në Taslixhe

Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokale në #SHITJE në Bau Invest, Emshir

Ofrohen për shitje lokale me sipërfaqe të ndryshme në kompleksin ‘Bau Invest’ në Emshir, a ...
Ofrohen për shitje lokale me sipërfaqe të ndryshme në kompleksin ‘Bau Invest’ në Emshir, afër Stacionit të autobusë ...
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 360m² me #QIRA në Rrugën e Bledit

Shtëpia me sipërfaqe 360m² ndodhet në Rrugën e Bledit. Shtëpia është tërësisht funksionale ...
Shtëpia me sipërfaqe 360m² ndodhet në Rrugën e Bledit. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin ...
4 3 360.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 310m² në #SHITJE në Lagjen Nic, Çagll...

465,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 310m² ndodhet në Lagjen Nic në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me ...
Shtëpia me sipërfaqe 310m² ndodhet në Lagjen Nic në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. Shtëp ...
3 3 310.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 27m² neto për #SHITJE në Dardani

90,000 €
Lokali me sipërfaqe 27m² neto ndodhet në Dardani, afër Bulevardit ‘Bill Clinton̵ ...
Lokali me sipërfaqe 27m² neto ndodhet në Dardani, afër Bulevardit ‘Bill Clinton’. Lokali ndodhet në një ...
1 27.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokale për #SHITJE në Nartel Center, Pejton

4,300 € / m²
Ofrohen për shitje lokale me lokacion në qendrën tregtare ‘Nartel Center’ ndër ...
Ofrohen për shitje lokale me lokacion në qendrën tregtare ‘Nartel Center’ ndërtuar nga kompania e ndërt ...
Shtëpi
Me qira

Zyre 200m² me #QIRA në Dardani

Zyra me sipërfaqe 200m² ndodhet në Dardani, afër Kroit të Bardhë. Është e orientuar në Lin ...
Zyra me sipërfaqe 200m² ndodhet në Dardani, afër Kroit të Bardhë. Është e orientuar në Lindje – Jug – P ...
2 200.00 m2detajet

Lokal 120m² + 60m² me #QIRA në Emshir

550 €
Lokali me sipërfaqe 120m² dhe 60m² terasë ndodhet në Emshir, afër UBT-së. Lokali posedon n ...
Lokali me sipërfaqe 120m² dhe 60m² terasë ndodhet në Emshir, afër UBT-së. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune ...
1 180.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings