click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Klimë

Banesa
Me qira

Duplex 200m² for #RENT in Lakrishtë

Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in ...
Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in the Lakrisht neighborhood ...
2 2 200.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

80,500 €
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
1 1 67.10 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 96m² + 22m² terasë në #SHITJE në Mari...

188,000 €
Banesa me sipërfaqe 96m² banim dhe 22m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndo ...
Banesa me sipërfaqe 96m² banim dhe 22m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndodhet në një lagje moderne ...
2 1 118.40 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 420m² me #QIRA në Sofali

2,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë m ...
5 4 420.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atra ...
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shum ...
1 1 58.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 92m² me #QIRA në Emshir

550 € / muaji
Banesa gjendet në Emshir tek Hotel Nartel. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigur ...
Banesa gjendet në Emshir tek Hotel Nartel. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për b ...
2 1 92.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 94m² me #QIRA në ‘Nartel Center...

600 € / muaji
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërt ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti ës ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 141m² në #SHITJE në Dragodan

285,000 €
Banesa me sipërfaqe 141m² ndodhet në kompleksin “Artis” të ndërtuar nga kompan ...
Banesa me sipërfaqe 141m² ndodhet në kompleksin “Artis” të ndërtuar nga kompanitë e ndërtimit “Ar ...
3 2 141.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 80m² me #QIRA në Rrugën ...

370 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e ALKO Group. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e ALKO Group. Banesa është tërësisht funksionale dhe ka s ...
2 1 80.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 69m² në #SHITJE në Emshir

86,000 €
Banesa me sipërfaqe 69m² ndodhet në kompleksin ALDEX, në Emshir afër Dardhës. Është tërësi ...
Banesa me sipërfaqe 69m² ndodhet në kompleksin ALDEX, në Emshir afër Dardhës. Është tërësisht funksionale dhe e mob ...
1 1 69.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings