Truall 8.24 ari në #SHITJE në Çagllavicë

780,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Shkurt, 2024
  • 824.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër spitalit Aloka.
Trualli ndodhet në rrugën kryesore, me çasje direkte në magjistrale, gjë që e bën shumë të përshtatshëm për afarizëm.
Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka infrastrukturën e plotë duke përfshirë energjinë elektrike, ujësjellësin dhe kanalizimin.
Trualli është shumë i përshtatshëm për ndërtime afariste, duke qenë në një nga zonat me frekuentimin më të lartë dhe në afërsi të qendrave tregtare, gjë që e bëjnë tejet të përshtatshëm për investim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27783
Çmimi: 780,000 €
Sipërfaqja: 824.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë
Leje ndërtimi

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 5.35 ari në #SHITJE në Çagllavicë

18,500 € / ari
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i ...
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i pajisur me fletë posedue ...
535.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 12.66 ari në #SHITJE në Magjistralen ...

215,000 €
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitr ...
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, mbrapa Gjini Carpe ...
12.66 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 62 ari në #SHITJE në Emshir

Trualli me sipërfaqe 62 ari ndodhet në Emshir, afër shkollës ‘Montessori’, në një zo ...
Trualli me sipërfaqe 62 ari ndodhet në Emshir, afër shkollës ‘Montessori’, në një zonë shumë të përshtatshme. ...
6,200.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 1.2 Hektar në #SHITJE në Marec

950 € / ari
Trualli me vendndodhje në Marec, vetëm 20 minuta larg nga Prishtina dhe një sipërfaqe prej ...
Trualli me vendndodhje në Marec, vetëm 20 minuta larg nga Prishtina dhe një sipërfaqe prej 1.2 hektarësh. Është i p ...
12,000.00 m2detajet
RH Real Estate

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings