Shtëpi 300m² në #SHITJE në Çagllavicë

320,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Dhjetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 300.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe totale 300m², ku sipërfaqe banimi janë 240m² dhe terasë 60m², ndodhet në Çagllavicë, në afërsi të “Lagjja Jonë”. Ndodhet në truall prej 4 ari.
Shtëpia është ndërtim i ri, dhe është e mobiluar në tërësi në mënyrë moderne me mobile të kualitet të lartë. Ka orientim në jug-lindje-perëndim duke ofruar ndriçim të lartë gjatë tërë ditës.
Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike dhe me sistem nën dysheme.
Ka këtë rënditje:
– Përdhesa: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Depo.
– Kati 1-rë: 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 1 Dhomë pune | 2 Banjo | 1 Ballkon.
– Kulmi: 1 Hapësirë | 1 Banjo | Terasë.
Ndodhet në një vend të shumë qetë për banim, me një pamje të hapur, dhe në afërsi të qytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27022
Çmimi: 320,000 €
Sipërfaqja: 300.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 4
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Nxehmje ndër dysheme
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 300m² në #SHITJE në Çagllavicë

320,000 €
Shtëpia me sipërfaqe totale 300m², ku sipërfaqe banimi janë 240m² dhe terasë 60m², ndodhet ...
Shtëpia me sipërfaqe totale 300m², ku sipërfaqe banimi janë 240m² dhe terasë 60m², ndodhet në Çagllavicë, në afërsi ...
3 4 300.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings