Penthouse 125m² + 40m² me #QIRA në Velani

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Dhjetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 165.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe banimi 125m² dhe 40m² terasë ndodhet në Lagjen Velania, në kompleksin Puhiza 3.

Banesa është e mobiluar me një stil modern dhe unik, duke ju ofruar rahati dhe hijeshi në të njejtën kohë, për ambientin ku do kaloni kohë.
Vendi ideal për të gjetur pak kohë për relaks është terasa e kësaj banese, ku pozita në të cilën është i vendosur objekti, ju dhuron një pamje të mrekullueshme të qytetit të Prishtinës!
Ndërtesa poashtu ofron siguri të lartë dhe hapësira parkingu për banorë.

Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | Terasë 40m².

Ndodhet në një lagje të përshtatshme dhe të qetë për banim, me qasje te shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27251
Sipërfaqja: 165.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën C

490 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar. P ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 360m² + 60m² me #QIRA në...

1,400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohje ...
3 420.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Lakrishtë

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa është tërësisht e re dhe ...
3 1 110.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 111m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. ...
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e ...
3 1 111.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings