Lokal 27m² neto për #SHITJE në Dardani

90,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 10 Nëntor, 2023
  • 1 Banjo
  • 27.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 27m² neto ndodhet në Dardani, afër Bulevardit ‘Bill Clinton’.
Lokali ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe me frekuentim të lartë.
Posedon një hapësirë pune dhe një banjo. Është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste.
Lokali ndodhet në një zonë ku pritet ndërtimi i lartë, duke ofruar një mundësi të jashtëzakonshme investimi.
Marrëveshja mund të bëhet dhe me kompenzim me veturë deri në 30,000€.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26283
Çmimi: 90,000 €
Sipërfaqja: 27.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Fletë poseduese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 120.25m² në #SHITJE në Ulpianë

2,300 € / m²
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohje ...
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Lokal ...
1 120.25 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokale 120m² në #SHITJE në Aktash

1,300 € / m²
Lokalet me sipërfaqe 120m² ndodhen në Aktash, afër SONDER. Lokalet janë shumë të përshtats ...
Lokalet me sipërfaqe 120m² ndodhen në Aktash, afër SONDER. Lokalet janë shumë të përshtatshëm për zhvillimin e vepr ...
1 120.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 240m² në #SHITJE në Dragodan

320,000 €
Lokali me sipërfaqe 240m² ndodhet në Dragodan. Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvil ...
Lokali me sipërfaqe 240m² ndodhet në Dragodan. Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afar ...
2 240.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings