Banesë 85m² + 30m² me #QIRA në Dragodan

470 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 17 Korrik, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 115.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Dragodan, tek ‘Bike Friendly Café & Shop’.
Banesa është tërësisht e mobiluar me mobile moderne të kualitetit të lartë dhe sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon
| 1 Terasë 30m²

ID e pronës: 24061
Çmimi: 470 € / muaji
Sipërfaqja: 115.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2detajet

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. B ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e r ...
1 1 60.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate