Banesë 65m² me #QIRA në ‘Linda Premium Residence’, Prishtina e Re

300 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Tetor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 65.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prishtina e Re.
Banesa ka sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Është shumë e përshtatshme për banim apo për zyre.
Ndërtesa posedon ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Depo | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim apo për zyre.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25567
Çmimi: 300 € / muaji
Sipërfaqja: 65.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 77m² me #QIRA në Rrugën C

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale ...
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e k ...
2 1 77.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 80m² me #QIRA te Qafa

420 € / muaji
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është t ...
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe f ...
2 2 80.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 97m² me #QIRA në Emshir

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ka orient ...
Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ka orientimin jug-perëndim. Banesa ...
2 1 97.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Duplex 80m² me #QIRA në Darda...

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 80m² neto ndodhet në Dardani, mbi pllatonë e Kurrizit. Banesa është të ...
Banesa me sipërfaqe 80m² neto ndodhet në Dardani, mbi pllatonë e Kurrizit. Banesa është tërësisht funksionale dhe e ...
2 1 80.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings