Banesë 53m² neto me #QIRA në Bregun e Diellit

450 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Nëntor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 53.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 53m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar në mënyrë moderne. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, në afërsi të shkollës Ismail Qemali, duke ofruar qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit, qasje në linja të trafikut urban, dhe shumë shërbime esenciale të tjera të nevojshme për banorë..

ID e pronës: 26319
Çmimi: 450 € / muaji
Sipërfaqja: 53.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 87m² me #QIRA në Bregun e Diellit

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës ‘Ismail Qemaili& ...
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës ‘Ismail Qemaili’. Banesa është tërë ...
2 1 87.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 50m² me #QIRA në Emshir

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel ...
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel Exin’. Banesa ësht ...
1 1 50.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

330 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Banesa është tërësisht e mob ...
1 1 65.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 85m² me #QIRA në Emshir

360 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Banesa është tërësisht funsk ...
2 1 85.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings