Banesë 120m² neto në #SHITJE në Ulpianë

225,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 18 Maj, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 120 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, si dhe ka afër shkollën fillore ‘Hasan Prishtina’, tregun e gjelbërt, postën etj.
Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Banesa posedon sistem të ngrohjes me Termokos, ka ndriçim natyral, orientim në Jug – Lindje – Perëndim, etj.
• Kati i 3-të
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrim ditore
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 2 Banjo
| 1 Wc
| 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23216
Çmimi: 225,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 100.3m² në #SHITJE te Prishtina e Re

1,250 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residnence’, e cila ndodhet në hyrje te ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residnence’, e cila ndodhet në hyrje te Prishtina e Re. Kompleks ...
2 1 100 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.3m² në #SHITJE te ‘Park Resi...

96,000 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, i cili është duke u ndërtu ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, i cili është duke u ndërtuar nga Berisha Group. Obj ...
2 1 91 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 93 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 66.4m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

130,000 €
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga ONTEX, afër shkollës ‘ ...
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga ONTEX, afër shkollës ‘Ismail Qemajli’. Ë ...
2 1 66 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings