Banesë 117.74m² në #SHITJE në Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Qershor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 117.74 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Emshir, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Model Slovenia’.
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Kompleksi do të posedoj ashensorë, parking të mjaftueshëm, hapësirë gjelbëruese, etj.
Banesa është e orientuar në Perëndim dhe ndodhet në katin e 5-të.
Ka këtë renditje:
| Qendrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Depo
| 2 Ballkona
| Posedon dhe garazhë e cila përfshihet në çmim.
Banesa pritet të jetë e gatshme për banim në fund të vitit 2024. Kontrata bëhet tek Noteri.

ID e pronës: 23495
Sipërfaqja: 117.74 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate