Banesë 110m² me #QIRA në Velani

600 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Qershor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 110.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Velani, në objektin e ndërtuar nga Labi Com.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Objekti posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Është e orientuar në Lindje, Jug dhe Perëndim dhe ofron një pamje të mrekullueshme.
Ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 2 Banjo
| 1 Terasë

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23595
Çmimi: 600 € / muaji
Sipërfaqja: 110.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën C

490 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar. P ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 360m² + 60m² me #QIRA në...

1,400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohje ...
3 420.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Lakrishtë

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa është tërësisht e re dhe ...
3 1 110.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 111m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. ...
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e ...
3 1 111.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate