Banesa 63m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

45,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Dhjetor, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 63 m2

Përshkrimi

Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Model Slovenia.
Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, me qasje të shpejtë në rrugën kryesore. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Banesa ka dhe fletë poseduese.
• Kati i 7-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 1 Dhomë gjumi
• 1 Banjo
• 1 Ballkon

ID e pronës: 21535
Çmimi: 45,000 €
Sipërfaqja: 63 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesat 111.6m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

650 € / m²
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Arditi Group. Banesa ka një lokacion shumë të p ...
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Arditi Group. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të s ...
2 2 112 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings