Shtëpi 140m² me #QIRA në Dragodan

1,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 140.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Dragodan afër ‘Premium Bakery’ dhe ka qasje shumë të shpejtë në rrugën kryesore.
Shtëpia është e mobiluar tërësisht, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka ndriçim natyral, ka ngrohje qëndrore me pelet ose me naftë, vendparkim si dhe kopsht të mirëmbajtur.
Shtëpia ka këtë renditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma të fjetjes | 2 Banjo | 2 Ballkona.

*Në çmim janë të përfshira të gjitha shpenzimet.

ID e pronës: 21564
Çmimi: 1,000 € / muaji
Sipërfaqja: 140.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me naftë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 104m² me #QIRA në Dragodan

750 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobi ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë ...
2 1 104.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 430m² me #QIRA në Marigona Residence

2,000 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 430m² dhe 7 ari oborr ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia ë ...
Shtëpia me sipërfaqe 430m² dhe 7 ari oborr ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia është tërësisht funksional ...
430.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Zyre 200m² me #QIRA në Dardani

Zyra me sipërfaqe 200m² ndodhet në Dardani, afër Kroit të Bardhë. Është e orientuar në Lin ...
Zyra me sipërfaqe 200m² ndodhet në Dardani, afër Kroit të Bardhë. Është e orientuar në Lindje – Jug – P ...
2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 200m² me #QIRA në Veternik

850 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Veternik, afër Grand Store. Shtëpia është tërësisht ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Veternik, afër Grand Store. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e mobilua ...
3 3 200.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings