Banesë 67.64m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

48,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Maj, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 68 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, në kompleksin e ndërtuar nga BNT Construction.
Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar me mobile te reja dhe të bukura, është tërësisht e re dhe e pa banuar më parë.
Ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

ID e pronës: 23184
Çmimi: 48,000 €
Sipërfaqja: 68 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 90.66m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

720 € / m²
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, afër ‘Eli Ab’. Banesa është komplet e mobiluar ...
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, afër ‘Eli Ab’. Banesa është komplet e mobiluar, posedon sistemin e ngro ...
2 1 91 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 82m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

63,000 €
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, afër ‘VitaDent Polyclinic’, në objektin e ndër ...
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, afër ‘VitaDent Polyclinic’, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘ ...
2 1 82 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 59.75m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

650 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Hira Residence 2’, në Fushë Kosovë, ndërtim i Ac ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Hira Residence 2’, në Fushë Kosovë, ndërtim i Ace Group. Banesa ka një lo ...
1 1 60 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 63m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

45,000 €
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Model Slovenia. Banesa ka një lokacion shumë të ...
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Model Slovenia. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, ...
1 1 63 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings