Banesa 105m² në #SHITJE në ‘Donika 2’, Pejton.

1,200 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Korrik, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 112.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Pejton në kompleksin Donika 2, i ndërtuar nga Beni Dona.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike dhe posedon ashensor, vendparkime të brendshme dhe hapësira gjelbëruese. Lokacioni po ashtu është shumë i favorshëm, pasi është njëra nga zonat më të frekuentuara të qytetit dhe ka qasje të shpejtë në Qendër.
• Orientimi: Jug-perëndim
• Kati i 16-të
Banesa ka këtë rënditje:
| Sallon me kuzhinë
| 2 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20308
Çmimi: 1,200 € / m²
Sipërfaqja: 112.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Dragodan

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndër ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Urban Home. Disa ...
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Zenith Group, Emshir

1,600 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtu ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Zenith Group, i ve ...
Banesa
Në shitje

Banesë 81.45m² në #SHITJE në Mati 1

83,000 €
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence& ...
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence’, ndërtuar nga Univ ...
2 1 81.45 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

2,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings