click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Nxehmje me Termokos

Lokal
Me qira

Lokal 100m² me #QIRA në Bregun e Diellit

630 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit. Lokali posedon katër hapësira ...
Lokali me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit. Lokali posedon katër hapësira pune, një banjo, një dep ...
1 100.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 70m² me #QIRA në Qendër

600 €
Banesa me sipërfaqe 70m² neto ndodhet në Qendër, afër Pallatit të Rinisë. Banesa është tër ...
Banesa me sipërfaqe 70m² neto ndodhet në Qendër, afër Pallatit të Rinisë. Banesa është tërësisht funksionale dhe si ...
1 70.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 141m² në #SHITJE në Dragodan

285,000 €
Banesa me sipërfaqe 141m² ndodhet në kompleksin “Artis” të ndërtuar nga kompan ...
Banesa me sipërfaqe 141m² ndodhet në kompleksin “Artis” të ndërtuar nga kompanitë e ndërtimit “Ar ...
3 2 141.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 75m² me #QIRA në Dardani

400 € / muaji
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shër ...
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me ...
2 1 80.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 45m² me #QIRA në Qendër

Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Qendër, afër ‘Soma Book Station’. Lokali p ...
Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Qendër, afër ‘Soma Book Station’. Lokali posedon një hapësirë pune ...
1 45.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 90m² me #QIRA në Bregun e Diellit

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në kompleksin Ontex, në Bregun e Diellit, afër shkollës “ ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në kompleksin Ontex, në Bregun e Diellit, afër shkollës “Ismail Qemajli”. Banesa ë ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 140m² me #QIRA në Dardani

550 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 140m² ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qyt ...
Banesa me sipërfaqe 140m² ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi t ...
3 2 140.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 137.5m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 137.5m² neto ndodhet në Bregun e Diellit. Ndodhet në një lagje tejet t ...
Banesa me sipërfaqe 137.5m² neto ndodhet në Bregun e Diellit. Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme për banim. ...
3 2 137.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 71m² neto në #SHITJE në Dardani

120,000 €
Banesa me sipërfaqe 71m² neto me lokacion ndodhet në Dardani, afër Bashkësisë Lokale. Bane ...
Banesa me sipërfaqe 71m² neto me lokacion ndodhet në Dardani, afër Bashkësisë Lokale. Banesa ndodhet në Dardani, te ...
2 1 71.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 52m² + Lokal 20m² në #SHITJE në Bregu...

Banesa dhe lokali ndodhen në Bregun e Diellit. Janë të orientuara në lindje. Banesa dhe lo ...
Banesa dhe lokali ndodhen në Bregun e Diellit. Janë të orientuara në lindje. Banesa dhe lokali janë tërësisht funks ...
2 1 52.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 73.83m² në #SHITJE në Mati 1

76,000 €
Banesa ndodhet në Mati 1 në Rrugën ‘Ukshin Kovaqica’. Është e orientuar në per ...
Banesa ndodhet në Mati 1 në Rrugën ‘Ukshin Kovaqica’. Është e orientuar në perëndim. Banesa është tërës ...
2 1 73.83 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 57.8m² neto në #SHITJE në Ulpianë

117,000 €
Banesa me sipërfaqe prej 57.8m², ndodhet në Ulpianë, te Soliterat. Është e orientuar nga l ...
Banesa me sipërfaqe prej 57.8m², ndodhet në Ulpianë, te Soliterat. Është e orientuar nga lindja Banesa është e paji ...
2 1 57.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings