click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Santea

Banesa
Në shitje

Banesë 65m² me #QIRA te Santea

350 € / muaji
Banesa ndodhet te Santea, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërb ...
Banesa ndodhet te Santea, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me q ...
1 1 65.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 200m² me #QIRA te Santea

1,900 €
Lokali ndodhet te Santea, afër ‘Sach Pizza’. Lokali posedon dy hapësira, përdh ...
Lokali ndodhet te Santea, afër ‘Sach Pizza’. Lokali posedon dy hapësira, përdhesa 70m² dhe bodrum 130m² ...
200.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokalet me #QIRA në Dardani(Sante)

900 €
2 Lokalet kanë sipërfaqe 86m² – me mundësi ndarje: • Lokali i 1-rë ka sipërfaqe 30m² ...
2 Lokalet kanë sipërfaqe 86m² – me mundësi ndarje: • Lokali i 1-rë ka sipërfaqe 30m² • Lokali i 2-të ka sipër ...
2 86.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings