Zyre 120m² me #QIRA Në Mahallën e Muhaxherëve

700 € /muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 3 Gusht, 2022
  • 1 Banjo
  • 120 m2

Përshkrimi

Zyrja ndodhet në afërsi të Ambasadës së Zvicrës dhe Hotel Ambasador.
Zyrja ka sistem të sigurisë me alarm dhe kamera, sistem të ngrohjes Vaillant, klimë, etj.
Zyrja ka këtë rënditje:
| 3 Hapësira Pune
| 1 Kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 2 Ballkona

ID e pronës: 20486
Çmimi: 700 € /muaji
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 65m² me #QIRA te Rruga B

350 €
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të f ...
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e pë ...
1 65 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 110m² me #QIRA në Rrugën...

800 €
Zyrja ndodhet te Rruga B, afër ‘Friends Avenue’. Zyrja posedon sistemin e ngro ...
Zyrja ndodhet te Rruga B, afër ‘Friends Avenue’. Zyrja posedon sistemin e ngrohjes me Termokos dhe 2 kl ...
2 110 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 94m² me #QIRA në Emshir

500 €
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e v ...
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme a ...
2 94 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 64m² me #QIRA në Shesh

450 €
Banesa ndodhet në Shesh, përball ‘Vala’. Ndodhet në një lokacion të përshtatsh ...
Banesa ndodhet në Shesh, përball ‘Vala’. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim apo afarizëm ...
1 1 64 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings