Shtëpi 250m² me #QIRA në Chelsea Point, Bërnicë

1,200 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Maj, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 250 m2

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Lagjen Chelsea Point në një zonë shumë të qetë dhe me ajër të pastër. Shtëpia është e mobiluar me mobile moderne, ka ngrohje me rrymë, ndriçim të lartë, pamje të bukur me gjelbërim, 3.2 ari oborr, si dhe ka çasje në linjë të autobusit të qytetit.

Shtëpia ka këtë renditje:

– Bodrumi:
• 2 Hapësira
• Garazhë

– Kati përdhesë:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari

– Kati i 1-rë:
• 3 Dhoma gjumi (njëra master bedroom)
• 2 Banjo

– Kati nënkulm:
• Dhomë gjumi (mund të shfrytezohet dhe për zyre)

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19446
Çmimi: 1,200 € / muaji
Sipërfaqja: 250 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 300m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,500 € / muaji
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron p ...
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron parking të mjaftueshëm. Sh ...
5 2 300 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings