Shtëpi 220m² në #SHITJE në Matiçan

350,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 3 Prill, 2023
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 220.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Matiçan, është e pozicionuar në 7 ari truall, dhe ka fletë poseduese. Ndodhet në një lagje të qetë për banim.
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe funksionale, sistemin e ngrohjes me rrymë, dhe ka parking të jashtëm.

Kati Përdhesë:
| Qëndrimin ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Banjo
| 1 Depo

Kati i 1-rë:
| 5 Dhoma gjumi
| 3 Banjo
| 3 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22591
Çmimi: 350,000 €
Sipërfaqja: 220.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 4
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Leje ndërtimi
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 270m² në #SHITJE në lagjen Qëndresa, ...

240,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. S ...
5 2 270.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 420m² në #SHITJE në Matiçan

270,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Matiçan, afër ‘Prishtina High School’. ...
​Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Matiçan, afër ‘Prishtina High School’. Shtëpia është tërësisht f ...
6 4 420.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 205m² në #SHITJE në ‘Chelsea Po...

1,200 € / m²
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur m ...
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur me fletë poseduese. Shtëpi ...
3 2 205.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings